Regulārā uzkopšana dzīvoklim, mājai vai birojam

regulārā uzkopšana - darbarīki

Regulārā uzkopšana ir vispiemērotākais pakalpojums tad, ja par telpu tīrīšanu jārūpējas vienu reizi divās nedēļās vai biežāk. Ja tu savu brīvo laiku vēlies pavadīt lietderīgāk vai arī – ja šī laika ir pavisam maz, tad Help Serves regulārā uzkopšana domāta tev. Lai uzzinātu aptuveno cenu, spied šeit. Lai pieteiktu bezmaksas objekta apskati  precīzas cenas noteikšanai Rīgā un Rīgas rajonā, zvani: 29329245.

Kad mājoklim vai darbavietai vajadzīga ātra tīrīšana, bet tavs laiks ir vērtīgāks

21. gadsimta steidzīgais dzīves ritms gan sniedz jaunas iespējas, gan uzliek vēl nebijušus ierobežojumus. Tik nepieciešamā ātrā uzkopšana tiek atlikta no vienas dienas uz nākamo. Pat, ja dažkārt izdodas saņemties un atlicināt tai laiku, pienākumu gūzma drīz vien atkal gāž no kājām. Uz panākumiem orientētam pilsētniekam ir nepieciešams iegūt tīru vidi, lieki netērējot savu dārgo laiku.

Tīrība uzlabo darba ražīgumu

Varētu rasties jautājums – varbūt ietaupīt gan laiku, gan arī naudu un ignorēt vajadzību pēc tīrības? Produktivitātes pētnieki noskaidrojuši, ka tā būtu ļoti slikta izvēle. Zinātniski pierādīts, ka tīrā darba vidē ir vieglāk koncentrēties, savukārt piedrazotā, putekļainā vai slikti smaržojošā vietā fokusēties ir ievērojami grūtāk. Līdzīgs efekts ir arī uz kolektīva morāli, kuru uzlabo atrašanās tīrā vidē (un apziņa, ka uzņēmuma vadība šo tīro vidi nodrošina). Abi šie faktori ir jāņem vērā katrai uz panākumiem orientētai kompānijai, pievēršot tiem tikpat lielu vērību kā dažādiem “taustāmākiem” aspektiem (kā, piemēram, operētājsistēmas un lietojumprogrammas, darba galdi un darba rīki, izejvielas un mašinērija). Visbeidzot, nevainojami tīrs birojs un uzņemuma telpas netieši liecina par kompānijas biznesa standartiem. Sadarbības partneri labprātāk uzticēsies tādam uzņēmumam, kura telpas ir nevainojamā stāvoklī.

Uzkoptā mājoklī varam justies “kā mājās”

Tīra māja nav greznība, kā varbūt daži uzskata. Patiesībā tā ir ļoti nopietna nepieciešamība pilnvērtīgai un skaistai dzīvei. Rūpīgi un regulāri tīrītā mājoklī var justies pasargātāk no slimības izraisošām baktērijām. Regulāri attīrot māju no, piemēram, putekļiem un dzīvnieku spalvām, uzlabojas gaisa kvalitāte un samazinās risks ciest no alerģijām vai astmas. Tāpat kā darbavietā, arī mājās uzturēties ir patīkamāk, ja apkārt valda tīrība. Mums ir vide, kur uzņemt ciemiņus, un tāpat ir vieta, kur varam būt vienatnē ar sevi (neuztraucoties par putekļie, gružiem un smakām). Turklāt tīrība nāk par labu garīgajai labsajūtai, bet, ieejot piegružotā mājoklī, var uznākt slikts noskaņojums un pat depresija.