Logu tīrīšana

Logu tīrīšana - Help Services
Kad pienāk pavasaris un ārā sāk spīdēt saule, bet savā mājoklī vai birojā to nevar ieraudzīt, ir pienācis laiks logu tīrīšanai! Veicam logu tīrīšanu grūti aizsniedzamās vietās līdz pat 5 metru augstumam. Tāpat veicam arī logu rāmju tīrīšanu, logu tīrīšanu pēc remonta un uzlīmju noņemšanu. Klientus apkalpojam arī ziemas periodā līdz pat – 15°C (šādā laikā visi dubļi no sniega, kas ir noslāņojušies uz Jūsu skatlogiem, pievērš sev lielāku uzmanību nekā pārdotā prece vai pakalpojums). Lai uzzinātu aptuveno cenu, spied šeit. Lai pieteiktu bezmaksas objekta apskati  precīzas cenas noteikšanai Rīgā un Rīgas rajonā, zvani: 29329245.

Tas taču ir sīkums! Tikai daži logi jānotīra!

Šādi zvani bieži tiek dzirdēti. Un tik pat bieži tā arī nav patiesība. Logi mēdz būt visdažādākā izmēra un arī visdažādākajās vietās un variantos, ko ir iespējams aizsniegt pat tikai ar pacēlāju vai vienīgi ar profesionāla industriālā alpīnista palīdzību. Tāpēc arī cenas noteikšanai noderēs logu fotogrāfiju atsūtīšana vai objekta novērtēšana klātbūtnē.

Tīri logi – ieguvums tev!

Mēdz teikt, ka acis ir cilvēka dvēseles spogulis, savukārt logi līdzīgu funkciju pilda gan mājoklī gan uzņēmumā. Tīri logi ne tikai ļauj labāk ienākt gaismai, bet arī liecina, ka šeit uzturas atbildīgi ļaudis.

Bīstami – logu tīrīšana!

Nav noslēpums, ka logu mazgāšana bieži vien var būt bīstams darbs, tāpēc mēs šādiem darbiem iesakam izvēlēties profesionāļus, kuri ar to nodarbojās ikdienā. Ja uzticēsi šo uzdevumu mums, mēs parūpēsimies arī par tavu drošību.