Papildus pakalpojumi

papildus pakalpojumi - švammes

Ja tev nepieciešams paveikt tādus darbus kā, piemēram, zāles pļaušana, sniega tīrīšana, veļas gludināšana, radiatoru tīrīšana, žalūziju tīrīšana, mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana, dārza darbi un citi, tad mēs esam gatavi palīdzēt! Papildus pakalpojumi tiek veikti ar tādu pat atbildības sajūtu kā ģenerālā tīrīšana. Lai uzzinātu aptuveno cenu, spied šeit. Lai pieteiktu bezmaksas objekta apskati  precīzas cenas noteikšanai Rīgā un Rīgas rajonā, zvani: 29329245.

Izbaudi svinības! Uzkopšana pēc svētkiem ir mūsu stiprā puse!

Vai tev ir gadījies, ka šķiet – pietrūkst vien dažu stundu, lai sagatavotu telpas preses konferencei, neformālam vakaram vai ballītei? Tā noteikti nav patīkama sajūta. Tādēļ SIA “Help Services” nodrošina ātru un rūpīgu telpu uzkopšanu pirms svarīgiem brīžiem. Tādējādi tu vari atļauties savu pasākumu patiešām izbaudīt un koncentrēties uz būtiskāko. Ir zināms, ka dalība interesantās aktivitātēs palielina apmierinātību ar dzīvi. Kādēļ gan liegt sev šo prieku, arī tad, ja tavā atbildībā ir viesu uzņemšana un rūpes par veiksmīgu pasākuma norisi? Tev nav jāraizējas arī tad, ja pieredze liecina – pēc apmeklētāju aiziešanas paliks pāri netīru trauku kalni, izdegušas brīnumsvecītes vai izkaisītas dziesmu lapiņas. Mūsu speciālisti parūpēsies arī par to, lai uzkopšana pēc svētkiem visu atgrieztu ierastajās sliedēs.

Komforts jebkurā gadalaikā

Ja vēlies vasaru sagaidīt ar skaistu mauriņu, esi bez raizēm. SIA “Help Services” veic gan mauriņa iesēšanu pavasarī, gan arī tā nopļaušanu vasarā. Arī tad, ja bažas sagādā neprognozējamās Latvijas ziemas, mums ir piemērots risinājums. Mūsu darbinieki veic sniega tīrīšanu. Tādēļ, ja redzi, ka snigšana uzņem apgriezienus, nekavējies, bet zvani vai raksti mums! Dabūt tevi (un tavu automašīnu) ārā no mājām visvieglāk ir tad, kad vēl neesi pilnībā ieputināts.

Logu, mīksto mēbeļu un radiatoru tīrīšana

Mēdz teikt, ka acis ir cilvēka dvēseles spogulis, savukārt logi līdzīgu funkciju pilda mājoklī. Tīri logi ne tikai ļauj labāk ienākt gaismai, bet arī liecina, ka šeit uzturas atbildīgi ļaudis. Tādēļ kā vienu no papildus pakalpojumiem veicam rūpīgu logu tīrīšanu (tā ir jau iekļauta komplektā, pasūtot uzkopšanu pēc remonta).

Dīvāni un citas mīkstās mēbeles patīk saimniekiem, ciemiņiem un mājdzīvniekiem. Diemžēl tajās ar laiku uzkrājas visdažādākie netīrumi, ar kuriem mūsu tīrītāji veikli tiks galā. Tas pats attiecas arī uz paklājiem. Visbeidzot, īpašu vērību mēs piegriežam radiatoriem, jo no tiem atkarīga tava labsajūta ziemā (arī radiatoru tīrīšana iekļauta pēc remonta uzkopšanas komplektā).