Ģenerālā uzkopšana dzīvoklim, mājai vai birojam

Ģenerālā uzkopšana - attēls ar slotām

Ģenerālā uzkopšana ir vispiemērotākais pakalpojums, ja telpas nepieciešams tīrīt vienu reizi mēnesī vai retāk. Šo pakalpojumu ir vērts izmantot pirms un pēc telpu maiņas. Un arī tad, ja pašiem ģenerālajai uzkopšanai ikdienā nepietiek laika. Lai uzzinātu aptuveno cenu, spied šeit. Lai pieteiktu bezmaksas objekta apskati  precīzas cenas noteikšanai Rīgā un Rīgas rajonā, zvani: 29329245.

Kad mājoklim vai darbavietai vajadzīga visaptveroša tīrīšana

Ģenerālā uzkopšana ir atbildīgs process, kurš prasa laiku, pūles un iemaņas. Šī visaptverošā tīrīšana ir jāveic vienu vai vairākas reizes gadā. Ja tā izdarīta kvalitatīvi, tad labu rezultātu nesīs arī turpmākā regulārā uzkopšana. Savukārt negatīvas sekas uz veselību un labsajūtu mājoklī vai birojā izraisīs tādas kļūdas kā, piemēram, nepietiekama rūpība par grūti aizniedzamām virsmām.

Ikdienā neaizdomājamies par netīrumus uzkrājošām virsmām

Uzsākot ģenerālo tīrīšanu, SIA “Help Services” speciālisti vispirms novērtē situāciju mājoklī vai birojā. Tiek izpētītas gan tās vietas, kas acīmredzami uzkrājušas putekļus vai netīrumus, gan arī tādas, par kurām iemītnieki parasti neiedomājas. Cepeškrāsnij tiek izņemti slēdži. Tvaika nosūcējam tiek pārbaudīts filtrs. Veļasmašīna tiek uzmanīgi atbīdīta no sienas. Daži klienti ir atzinuši – līdz tam nav bijis ne jausmas, ko nozīmē patiesa “ģenerālā” tīrīšana.

“Es neuzticos svešiniekiem savā mājoklī!”

SIA “Help Services” apzinās, ka svešu cilvēku klātbūtne jūsu mājās vai darbavietā var izraisīt bažas. Tādēļ mēs ar lielu atbildības sajūtu attiecamies pret savu klientu laiku un privāto dzīvi. Uzkopšanas darbus veicam tādā diennakts laikā, kad vismazāk tiek traucēti iemītnieki. Ja klients vēlas, var uzticēt mūsu speciālistiem telpu atslēgas – pastāvīga klātbūtne uzkopšanas laikā nav nepieciešama. Mēs saprotam, ka uz panākumiem orientētam pilsētniekam laiks ir vissvarīgakais resurss. Uzticot atbildīgos un nebūt ne vienkāršos ģenerālās tīrīšanas darbus nozares profesionāļiem, klients var lietderīgi izmantot laiku pēc saviem ieskatiem.

Cits svarīgs aspekts ir konfidencialitāte. Mēs garantējam, ka trešajām pusēm netiks izpausta un nekādā veidā pretēji klienta gribai netiks izmantota tīrāmajā objektā iegūtā informācija. Pēc klienta pieprasījuma SIA “Help Servies” darbinieki ir gatavi juridiski apstiprināt šo apņemšanos.