Dzīvokļa tīrīšana Rīgā

dzīvokļa tīrīšana Rīgā - putekļsūcējs

Nevienāda situācija Latvijas dzīvokļu iemītniekiem

Diezgan neliela daļa no Latvijas iedzīvotājiem dzīvo jaunos, modernos mājokļos, kas uzcelti pēdējo gadu laikā. Savukārt apmēram puse no Latvijas iedzīvotājiem uzturas mājokļos, galvenokārt dzīvokļos, kas uzbūvēti starp 1961. un 1990. gadu. Abām šīm kategorijām – jaunajiem un vecajiem dzīvokļiem – ir sava specifika. Taču neatkarīgi no tā, vai tu dzīvo modernā vai ne pārāk jaunā dzīvoklī, svarīga ir tīrības uzturēšana. SIA “Help Services” speciālisti parūpēsies, lai tava dzīvokļa tīrīšana noritēti rūpīgi, sniedzot vēlamo rezultātu. Mūsu rīcībā ir gan nepieciešamais uzkopšanas ekipējums, gan – pats galvenais – zināšanas un pieredze visdažādāko mājokļu tīrīšanā.

Aizņemtajiem rīdziniekiem piemērota dzīvokļa tīrīšana

Kā zināms, laiks ir pat vēl vērtīgāks par naudu. Veidojot daudzsološu karjeru vai audzinot bērnus, tu esi pieradis fokusēties uz svarīgāko. Tādēļ dzīvokļa uzkopei laiku atrast ir diezgan grūti. Labi, ja izdodas laiku pa laikam atlicināt brīvu brīdi. Bet, vai nebūtu labāk, ja tu varētu vairāk laika veltīt patiešām galvenajām lietām, atstājot mazāk būtisko speciālistu ziņā? Uzticot dzīvokļa uzkopi SIA “Help Services,” tu sajutīsi, ka veiksmīgi kontrolē savu dzīvi. Galvenā uzmanība tiks atvēlēta tam, kas ir svarīgākais tev. Savukārt mūsu speciālisti paveiks to, kas ir būtiskākais viņiem – nodrošinās tev tīru un patīkamu mājokli.

Klātbūtne tīrīšanas laikā nav obligāta

Bet kas gan tā būtu par laika ekonomiju, ja mūsu speciālistu klātbūtne tev traucētu pievērsties saviem galvenajiem mērķiem? Tādēļ mēs nodrošinām iespēju uzkopt mājokli bez tavas klātbūtnes. Kā tas praktiski izskatās? Piemēram, mēs varam atbraukt pie tevis agri no rīta, pirms vēl tu esi devies uz darbu. Varēsi mums sniegt norādījumus un izteikt jautājumus par mājokļa uzkopšanu. Mēs visu rūpīgi apskatīsim un izvērtēsim, vai ir vajadzīga vēl kāda papildus informācija. Pēc tam tu varēsi mums atstāt mājokļa atslēgas un doties uz darbu. Savukārt mēs sāksim savu uzdevumu. Kad būsim pabeiguši, atslēgu atdosim sargam vai iemetīsim pastkastītē. Turklāt mēs ar lielu rūpību izturamies pret savu klientu privātās dzīves neaizskaramību – nekas, ko būsim redzējuši tavā dzīvoklī, netiks izpausts trešajām personām.

Izvēlies sev piemērotāko tīrīšanas programmu!